Samochody

0
887

Samochody, które oglądałem Miami Ink tamtej nocy na TLC, a Ami James, właściciel sklepu, kupował sobie samochód, gdy sklep ma się dobrze. Ostatecznie kupił Cudę z 1972 roku z 340. Będąc kimś, kto w przeszłości miał samochodziki, pomyślałem. Dlaczego faceci tak lubią samochody? Ami zarabia pieniądze, a pierwszym dużym zakupem, który dokonał, był samochód.
Próbowałem dowiedzieć się, o co chodzi w samochodach, co skłoniło mnie do kupienia autka. Moim ostatnim zakupem autka był Buick Grand National z 1987 roku z 10 042 oryginalnymi milami. Samochód był piękny. Tak piękne, że prawie nigdy nie prowadziłem samochodu z obawy, że coś się z nim stanie. Bardzo podobało mi się prowadzenie samochodu, ponieważ są bardzo przyjemne w prowadzeniu, uwielbiałem tylko patrzeć, jak świeci w moim garażu.
Próbując dojść do sedna tego, zadałem pytanie niektórym znajomym, którzy również lubią samochody, nawet bardziej niż ja. Każdy z nich powiedział, że nie potrafią tego wyrazić słowami, ale czuli, że to we krwi. Dorastali wokół samochodów z powodu ojca i zawsze je kochali. To samo dotyczyło mnie, mój ojciec jeździł samochodami i razem chodziliśmy na pokazy samochodowe. Ale to wciąż nie odpowiada na pytanie. Wszyscy mamy siostrę, a siostry były narażone na te same rzeczy, o których my byliśmy tak daleko, jak nasz ojciec był w pobliżu samochodów. Mogliby mniej przejmować się samochodami, pod warunkiem, że będą jeździć dziećmi i zabrać się do pracy, nic im nie jest.
Więc co to jest? Co powoduje, że mężczyźni wydają tysiące dolarów na weekendowe krążowniki? Widzę samochody na sprzedaż w serwisie eBay, gdzie jest oczywiste, że ktoś włożył do swoich samochodów części i gadżety o wartości 30 000 USD.
Nie sądzę, aby powód zainteresowania samochodami był dziedziczny. Jest coś w „potrzebie prędkości” lub mocy niektórych z tych samochodów. To mnie bardzo śpieszy, kiedy je prowadzę, ale w dzisiejszych czasach mogłem wyciągnąć te rzeczy z wielu samochodów z podłogi salonu. Można również poczuć swobodę podczas przyjemnego rejsu w rześki, jesienny dzień. Po raz kolejny mogłem to zdobyć z każdego samochodu, którym prowadziłem.
Doszedłem do wniosku, że naprawdę nie ma sposobu, aby to opisać. Jest tylko kilka rzeczy, których nigdy nie możesz znaleźć słów do wyjaśnienia, na przykład twoja miłość do dziecka. Oczywiście kochasz swoje dzieci, ale jest teraz sposób, aby wyjaśnić, ile. Chciałbym usłyszeć od każdego, kto mógłby wyrazić, dlaczego tak bardzo lubią samochody, myślę, że to byłaby interesująca rozmowa.