Profesjonalizm w usługach księgowych – Znany Księgowy.

0
576

Warto jest zacząć współpracę z portalem Znany Księgowy ponieważ jesteśmy firmą, która zyskała zaufanie zarówno klientów indywidualnych jak i biur rachunkowych. Jak to zrobiliśmy? Odpowiedź jest banalnie prosta. Wieloletnia rzetelna praca i sumienna obsługa klientów. Wybierając nasze biuro oszczędzasz swój czas. Nie marnujesz czasu na sprawy związane z rozliczaniem firmy. Nasza firma bardzo dobrze rozumie potrzeby oraz oczekiwania przedsiębiorców, które związane są z brakiem czasu oraz zmienną sytuacją na rynku. Biuro księgowe Znany Księgowy istnieje na rynku od 2001 roku. Biuro prowadzone jest przez rzetelnych specjalistów z zakresu księgowości. Biuro rozlicza podmioty o różnorodnym profilu działalności oraz formie prawnej. Celem naszym jest budowa długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu – chętnie przekazujemy swoje doświadczenie oraz nabytą wiedzę naszym partnerom biznesowym, wspieramy ich w rozwiązywaniu złożonych zagadnień ekonomicznych. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl . Wiemy jak istotne są sprawy finansowe, które zleca nam klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi charakteryzowały się wysoką jakością, jak również atrakcyjnymi cenami. Naszą zdobytą wiedzę i profesjonalizm zawdzięczamy w dużej mierze bogatemu doświadczeniu jakie nabyliśmy pełniąc odpowiedzialne funkcje w dziedzinie finansów oraz rachunkowości przedsiębiorstw m.in. głównego księgowego, dyrektora finansowego oraz przeprowadzając badania sprawozdań finansowych.

Jakie usługi księgowe świadczy nasze biuro rachunkowe?

Wspólnie ustalamy cenę konkretnych usług księgowych, na przykład w postaci ryczałtu. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną. Działalność biura księgowego polega na obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw działających na rynku. Nasza oferta to usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów, prowadzenie ewidencji zakupu oraz sprzedaży dla potrzeb podatku vat, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie środków trwałych oraz wyposażenia, przygotowanie deklaracji podatkowych cit,pit,vat, przygotowanie zeznań rocznych, przygotowanie obowiązkowych sprawozdań finansowych gus, monitoring należności czy zobowiązań. Zajmujemy się prowadzeniem całej księgowości w ramach działalności przedsiębiorcy. Wymagamy od siebie wiele, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób możemy zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa oraz spokoju w prowadzeniu działalności gospodarczej. Dla osób, rozpoczynających prowadzenie działalności mamy do zaoferowania darmową pomoc związaną z dokumentacją przy jej otwieraniu. Zadzwoń do nas lub napisz, nie zwlekaj. Jeśli już tutaj jesteś i czytasz ten artykuł to oznacza, że poszukujesz pomocy w księgowości. My wiemy jak rozwijać państwa biznes pod kątem księgowym. Zleć prowadzenie roboty papierkowej naszemu księgowemu a samemu zajmij się obsługą klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.